O Nas

Serwis SzukajEksperta.com jest największą polską platformą do wyszukiwania wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Gromadzimy informacje o ekspertach analizując ich publikacje, patenty, dorobek naukowy, uprawnienia, referencje, etc. a następnie przy wykorzystaniu nowatorskich algorytmów typu Text Mining, wyszukujemy eksperta najbardziej pasującego do problemu opisanego przez Klienta.

Głównym celem serwisu jest kojarzenie przedstawicieli biznesu z ekspertami posiadającymi specyficzną wiedzę i umiejętności (biologami, chemikami, lekarzami, prawnikami, inżynierami, biegłymi, rzeczoznawcami, etc.) do których ciężko dotrzeć nie będąc samemu specjalistą w danej dziedzinie wiedzy.
Jak działa ta e-usługa?

Klient krótko opisuje eksperta, którego szuka lub zadanie, które ma zostać przez niego wykonane. Następnie po stronie serwisu leży wyszukanie bazie najlepiej pasujących do opisu Klienta specjalistów i kontakt z nimi w celu uzgodnienia czy są oni zainteresowani realizacją danego zadania. W rezultacie Klient otrzymuje listę ekspertów chętnych i będących w stanie zadanie wykonać. Dopiero w tym momencie pobierana jest opłata za udostępnienie danych kontaktowych wskazanego przez Klienta eksperta (*).